Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2014, 11:30   #29
Penny
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 1 Penny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemu
Wygodniej rozsiadła się w fotelu i słuchała wyjaśnień i żądań innych członków Rady. Obserwowała ich uważnie, starając się ocenić jakimi są ludźmi. Widać jednak było, że wszyscy byli zainteresowani planem Adeptus Mechanicus, jednakże cena była dla nich zbyt wysoka. Dobrze, że mają wspólny cel, dzięki temu negocjacje mogła pozostawić im. Faye przymknęła oczy i odczekała aż kapłan zejdzie z mostka, a bezczelny oficer wróci do swoich obowiązków. Wiedziała też, że procenty nie przemówią do większości tak samo jak realne liczby.
- Nie bardzo mnie raduje strata 18% amunicji – przyznała cicho i spojrzała na siedzącego obok drugiego Mistrza Przestrzeni. - Echo, dobrze wiesz, że lawirowanie wśród skał nie jest najlepszym pomysłem... Jednakże jest to jakaś alternatywa, gdybyśmy jednak zrezygnowali z oferty Zakonu. Jeśli nie macie nic przeciwko poczekajmy te 24 godziny aż się namyślą. - Zamilkła na chwilę, marszcząc lekko brwi i przesuwając wzrok po reszcie Rady. - Jednakże nie podoba mi się, że nasza obronność zostanie zmniejszona na dwadzieścia godzin. Trudno mi powiedzieć co jest mniejszym złem – ryzyko, że zanim znów będziemy w stanie uzupełnić braki w amunicji te 18% będzie nam bardzo potrzebne, czy też dwadzieścia godzin słabej obrony. Powinniśmy się nad tym zastanowić.
 
__________________
Nie rozmieniam się na drobne ;)
Penny jest offline