Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 12:29   #113
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
A po co ja niby miałbym się tam ruszać do tej hołoty? Jest bardzo możliwe ze gdybym wyszedł to sprawa wyglądałaby jeszcze gorzej. Ufałem że ty moja droga nad pobudliwa złośnico poradzisz sobie bez większych problemów - ale i bez większych efektów. Ciesze się że nic ci nie jest... -Marcjan na chwile zawiesił głos - gdyby było inaczej znaczyło by to że się myliłem. - Gangrel uśmiechnął się nieznacznie i ledwie dostrzegalnie kiedy odwrócił się od Bruja gdy wreszcie jego wzrok padł na poszukiwane przez niego schody do piwnicy.
Po Shawnie spodziewałem błazenady - na nim też się nie zawiodłem. Co ty widzisz w trzymaniu się tego całego śmiertelnego życia tak jak on? Tak wysoko stojącego się gra,a jak przyszło co do czego to okazuje się że nasz kompan jest jakieś dziesięć lat za murzynami... co gorsza - dosłownie! Ech... gdzie tu jest oświetlenie?
Marcjan powoli ruszył w dól do piwnicy witany przez rozpalające się powoli, migoczące światło lamp. Do uszu Shivy dobiegł dźwięk jakiego nie spodziewała się usłyszeć. Głos cicho nucącego - lekko fałszującego przy tym, nie oszukujmy się - Marcjana...

The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl
My body, my temple
This temple it tilts
Step into the house that Jack built...
 
Ratkin jest offline