Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2014, 14:47   #101
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Pony uśmiechnął się kiwając głową.
- Szczerze mówiąc to dziś ich olałem. Chcieli mnie wjebać na posadę, która marnowałaby moje kwalifikacje i obrażałaby moją godność, że się tak ładnie wyrażę.
- Chcieli cię wyjebać? - zdziwił się Damian.
- Innymi słowy tak. Od początku nie lubiłem tych skurwieli. Przejęli gang siłą i siłą nim dowodzą. Jeden tępy murzyn i drugi głupi rastaman. W niczym mi to nie przypomina starej dobrej szkoły - powiedział wskazując im plastikowe krzesła przy blacie w kuchni.
- Dzisiejsza młodzież... - mruknął Victor siadając.
- Dokładnie - zgodził się Pony przygryzając wargę. - Innymi słowy, owszem Ester, szukam zarobku. Chciałbym jednak pracy wymagającej. Nie młodnieję mała i jeśli mam się ustawić na dobre, to teraz. Thunder chciał odwalić dług, który zaciągnęli u mnie jego poprzednicy i uważa, że już to zrobił. Ale tyle lat w więzieniu za takie mieszkanie i fuchę sierżanta na chujowych ulicach, to nie to... - powiedział kręcąc głową.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline