Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 12:52   #114
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Zaintrygowana zachowaniem Gangrela, Shiva ruszyła za nim. Nie chciała już myśleć o obcych, którzy zdewastowali jej dom. Potrzebowała odświeżyć umysł, nad którym od dłuższego czasu krążyło widmo kamienicy i jej tajemnic. Wampirzyca przysiadła na schodkach prowadzących do piwniczki, nie zważając na grubą warstwę kurzu, która teraz przylgnęła do jej sukienki. Jeden wieczór - jeden ciuch - taki był plan minimum, w praktyce dochodziło i do 5 ubrań, gdyż Shiva nigdy nie przejmowała się czymś takim jak "możliwość zniszczenia czy zabrudzenia".
- Nie wiedziałam, że takie komercyjne i przyziemne zjawiska jak piosenki są ci znane, a już w ogóle dziwi mnie, że przechodzą ci przez gardło.
Marcjan oczywiście nie zareagował na jej słowa, a może myślał nad odpowiedzią?
"Kij go tam wie!"
Nauczyła sie jednak w kontkach z nim, że nie ma sensu zarzucać go teraz gromem pytań w stylu: "Co robisz", "Po co tu przyszedłeś", "Czego szukasz", "Może ci pomóc"... To nie miało sensu. Jeśli chciała uzyskać jakieś informacje, musiała sporowokować Marcjana, by sam chciał jej ich udzielić.
- Gdybym zginęłą tam na trawniku... - zagadnęła wyjątkowo cichym i głębokim głosem - To stanąłbyś nad prochem, który ze mnie pozostał i skwitował "pomyliłem się". Tylko tyle?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline