Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 13:15   #115
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
-Nie strasz mnie wizją tego że musiałbym tu mieszkać tylko z czystej przekory z samym Shawnem... Znów zgrzesz pychą ale stwierdzę że nie brałem pod uwagę pomyłki. Zresztą, Bóg nie po to nam pomieszał szyki spokojnej, nieśmiertelnej egzystencji żywiących się krwią nieludzkich drapieżników i pokarał nas nawzajem naszym towarzystwem żeby tak łatwo nam odpuścić, nie uważasz? Znając szczególna Jego uwagę co do mojej osoby i dbanie oto żebym się nie nudził zapewne skazał mnie na wieczność z tobą... hehe, przyznam moja droga że jednak wolałbym ją spędzić z tobą niż z tym nadętym bufonem na górze... czy nie piękna perspektywa? - głos Marcjana był trudny do ocenienia. Balansował na granicy szyderstwa... ale może miał brzmieć tylko lekko zaczepnie?
 
Ratkin jest offline