Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2014, 16:41   #3
BeF1990
 
BeF1990's Avatar
 
Reputacja: 1 BeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie coś
Someirhle piękne dzięki za pomoc. Nie tylko w tym temacie ale ogólnie.
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Poza wszystkim, jak masz podręczniki, to po prostu sam obczaj i zagraj, nie wiem po co ci recenzje w takim przypadku, ty trolololu
Może się Wam wydawać, że te wszystkie moje pytania to z lenistwa bo przecież wystarczy przeczytać podręczniki, ale prawda jest troszeczkę inna. Mianowicie ostatnio nabyłem pokaźną kolekcje podręczników (głównie do D&D) i teraz nic nie robię tylko siedzę i czytam. Aby uświadomić Was ile czeka mnie lektury poniżej wrzucam fotkę mojej dotychczasowej kolekcji:

A to i tak jeszcze nie wszystko bo po weekendzie mają dojść jeszcze wszystkie wydane w Polsce Accessory (3.0) oraz kilka dodatkowych suplementów, które udało się nabyć "przy okazji". Nie wypominając już o nie RPGowych książkach, które cały czas czekają aż się do nich dorwę. Przede wszystkim cała seria Uniwersum Metro 2033, Wiedźmin Sezon Burz, Trylogia Husycka i wiele innych... Życia mi chyba nie starczy.

Z tego właśnie powodu moje wszelkie "dociekanie". Nie chce marnować czasu na zbędną lekturę, tzn poświęcać czas na podręcznik, z którego później nie będę korzystał. Dla przykładu przeczytam teraz Neuroshime a za tydzień okaże się, że to było bez sensu bo lepsze jest Afterbomb Madness i znowu kolejna lektura i okiełznanie kolejnej mechaniki.

Wole Was troszeczkę pognębić i wybadać całą sytuacje. Za co oczywiście jestem ogromnie wdzięczny.
 
BeF1990 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem