Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 17:35   #254
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Fou Lu
Gniewnie wyszczerzył zęby, słysząc drwiący głos i śmiech wampirzycy. Podszedł do okna patrząc na zachmurzone niebo.
- Wiem, że to będzie ciężkie i wiem, że Meloth pośle z nami swojego sługę obiecując gruszki na wierzbie. On da radę, ma potężnego ducha bojowego, a tego co mi powtarza, to musi dorwać pewnego krasnoluda, więc wola zemsty będzie jeszcze bardziej pchała go do przygód i zbierania doświadczenia, by stać się potężniejszym i pomóc tej istocie zrównać się z ziemią.
Kobieta znów przemówiła, tym razem bardziej z sensem. Fou Lu odwrócił się do Elfa.
- Co o tym sądzisz? Dzięki nam możesz stać się kimś i nie będziesz potrzebował Melotha. Stwórzmy straszną trójcę, której będą się bać prowincję, krainy, królestwa i cesarstwa. Białowłosy zaśmiał się złowieszczo, niczym szaleniec skończywszy swoje największe dzieło. Echo rozniosło się po zamku, zaglądając do każdego zakamarka. W tym samym momencie niebo rozjaśniła błyskawica i potężny grzmot dołączył do echa tworząc demoniczne, gardłowe darcie.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline