Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2014, 15:19   #102
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
- Na mnie nie patrz, czy ja wyglądam jak potencjalna przywódczyni jakiegoś gangu? - uniosła brwi, przygryzając wargę. Nie miała pojęcia jak to wszystko działa i nie wiedziała dokładnie co mu zaproponować. Z niewiedzy też dało się jako-taką broń stworzyć. Zwłaszcza, że się do niej przyznawała.
- Mi tylko zostawiają gadanie. Sam powiedz, czego byś chciał w swojej wizji idealnego życia poza więzieniem? - mimowolnie oblizała wargę. Chyba nie umiała nie kusić. Bawiła się suwakiem kurtki.
- Mówisz, że przejęli władzę siłą. Znasz inny, lepszy sposób? Bo wiesz już doskonale, że nas nie kochają, a więc i my nie kochamy ich. Może niewiele wiem, za to szybko się uczę. Wiem, że trzeba będzie trochę się napracować, zanim pojawią się wymierne korzyści. Jestem młoda siksa, potrzebuję doświadczonych... mężczyzn - zaśmiała się, wiedząc jak to brzmi.
 
Lady jest offline