Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2014, 16:17   #14
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Dzień dobry, cześć i czołem! Miło mi bardzo, że udało mi się dostać do sesji, za co wielkie dzięki mistrzyni, a reszcie podziękuję, oby, pod koniec rozgrywki, za niesamowitą przygodę.
Może jeszcze szczególnie przywitam się z abishaiem, bo jest to nasza już nie pierwsza sesja razem, choć jedyna, w której w końcu nasze postaci się spotkają (bo jak będzie w Rejsie, to nikt nie wie, może prędzej któreś z nas zemrze ).


Kruczowłosa

Siedemnastoletnia dziewczyna o smukłej, kobiecej sylwetce. Swoje krucze, wpadające w brąz (lub na odwrót) włosy zazwyczaj nosi upięte z tyłu głowy, ni to w kok, ni to w kucyk. Kilka niesfornych loków przeważnie okala jej dziewczęce lico. Z mleczną cerą kontrastuje mocny brąz bystrego spojrzenia, a różowe usta dopełniają uroku.
Po klasztorze zazwyczaj nosi długie sukienki, skrojone pod jej sylwetkę, w jasnych kolorach, pasujące do jej jasnej cery. Kiedy jednak zajmuje się rzeczami wymagającymi wysiłku fizycznego, ubiera się w wygodne, jasne tuniki, skórzany gorset, podkreślający talię, lniane spodnie lub spódnice i buty z długimi cholewami.

Pozory eterycznej damy, jakie sprawia, szybko znikają, gdy przychodzi do bliższego poznania Kruczowłosej. Jest to dziewczyna pewna siebie i swoich wartości. Kiedy trzeba, potrafi pokazać pazurki, szczególnie, gdy coś idzie nie po jej myśli. Uparta jak osioł, zawsze chce stawiać na swoim. Bywa arogancka i uszczypliwa.
Jednak pomimo tych cech, nie jest damulką. Jest osobą uczynną. Często pomaga w klasztorze w przeróżnych zajęciach. Nie przeszkadzają jej też prace fizyczne.
Najczęściej można ją spotkać, kiedy trenuje młodszych wychowanków w łucznictwie. Jest to jej konik, w którym uważa się za najlepszą. Prawdopodobnie w klasztorze znajdzie się ktoś lepszy od niej, ale woli pozostawać w jej cieniu, nie narażając się gniewowi Kruczowłosej.
Mimo swej uszczypliwej natury, nikogo nie skreśla na początku. A im bardziej komuś próbuje dopiec, tym bardziej darzy tego kogoś sympatią, zgodnie z przysłowiem "kto się czubi, ten się lubi".

Ogólnie uchodzi za enigmę klasztoru. Nikt nie zna jej imienia i nazwiska, sama też unika tematów z tym związanych, jak i z jej przeszłością. Co prawda do klasztoru trafiła jako niemowlę, podrzucona w wiklinowym koszyku, ale jej podejrzane zmiany tematu sugerują, że w ciągu tych siedemnastu lat dowiedziała się czegoś więcej o sobie.

Najkrótszym podsumowaniem postaci będzie zwrot: femme fatale.

Co do relacji: jestem otwarta na propozycje.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline