Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2014, 19:57   #28
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Jak ktoś chce rozstrzygnąć czy coś w przeszłości wyszło czy nie wyszło to służę kostkami
Te dręczenia w klasztorze prawie nie występowały. Kapłani nie przyjmowali sierot o złym charakterze, jeśli nie rokowały szans na poprawę były przenoszone. To miejsce jest dla nich zbyt ważne chyba, aby ryzykować. No i były za takie zachowania solidne kary.
Co nie znaczy, że obywało się bez uszczypliwości, co to to nie.


EDIT: Post TomaszaJ dobrze, że się pojawił. Dzięki niemu mam bardzo ważną uwagę: NPC-e to także postaci. Prosiłabym, bardzo bym prosiła, nie ignorować ich. Tutaj została scenka zakończona przez gracza samodzielnie, to nie takie złe, ale... właśnie, ale. Jak pisałam: chcę sceny rozgrywać. Nawet jeśli będzie to wymiana 1-2 PW. Czy napisanie na docu. Ta scenka z Aliną miała miejsce równocześnie z wbiegnięciem Dii. A to oznaczało, że Harpagon mógłby nie zdążyć dotrzeć tam, zanim reszta by nie wyszła. To dla mnie istotne, bo inaczej czuję się strasznie skołowana i olewana
 
Lady jest offline