Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2014, 21:01   #103
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
- Lepszy sposób? Trzeba być albo zajebiście sprytnym, albo mieć policję w łapach... silną policję, a nie tutejsze resztki, ale szlag, ci goście zabili swoich wujków by zająć ich miejsca. Trzeba wykazać podobną bezwzględność by móc ich zastąpić. Rzecz w tym, że ich ludzie nie są tak zżyci jak na przykład... no nie wiem, ruska mafia Kavinsky'ego, oni sobie cenią rodzinę.
- A taki Tarome ma świetnie skonstruowaną organizację opartą na hierarchii. Tam nie starczy zabić najsilniejszego by pokazać, że takim się jest - wtrącił Victor. - Ich się nie da tak łatwo rozbić, ale Thunder i One Love, a raczej ich ludzi są podatni na rozbicie, wewnętrzny konflikt. Są słabsi i chcemy to wykorzystać.
- Właściwie dlaczego? Wkurwili was jakoś? - spytał uśmiechając na dźwięk swojego retorycznego pytania.
- Nie zabiliśmy Smutnego Lee, przynajmniej nie ja - odpowiedział Vic. - Podejrzewam więc, że ktoś nas wystawił, robi owce ofiarne, albo się mści.
- Albo wszystko naraz - dodał Damian.
- Do tego jeszcze wrócimy, w związku z śmiercią tego chujka trzeba coś jeszcze obgadać - rzucił Victor wstając. - Zabili twoich byłych szefów, są jebanymi podłymi larwami, nas też chcą zgnieść. Niewiele masz do stracenie, ale możesz zyskać naprawdę sporo. Słowo.
Pony uśmiechnął się zwieszając głowę. Spojrzał spode łba na młodziutką w porównaniu do niego Ester, puszczając oko.
- Okej. Dziwni jesteście, zapewne pechowi w pizdu, ale widziałem i mocniejsze zmiany, przeprowadzone przez durniejszych i mniej licznych, ale nie robimy tego tylko brutalną siłą. Te rzeczy wymagają myślenia, wbrew pozorom, myślę, że tu przyda się młody, trzeźwy umysł.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline