Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2014, 09:45   #27
Iakovich
 
Iakovich's Avatar
 
Reputacja: 1 Iakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skał
Cisza spokój to coś co było bardziej niepokojące niż reszta odgłosy walki. Jednak ta cisza oznaczała przewagę której tak potrzebowali i musiał się z nią zaprzyjaźnić. Marcus wyostrzył wszystkie zmysły ale wiedział że na takim terenie szybciej mogą zadziałać sensory Auspex niż zwykłe zmysły. Przeczucie go nie zawiodło, Auspex zareagował sekundę przed pierwszym strzałem heretyków.-Jeden na drugiej grupa na dwunastej

Chłopaki reagowali szybko, sprawnie i przed rozkazami ale robili to co sam by zaproponował. Miłym zaskoczeniem był pomysł Azula z osłoną, w końcu komisarz nie musiał być idealny w wszystkim. Granaty czterech gwardzistów załatwiły to co trzeba czas na szarżę. Stokov był wprawnym wojownikiem przynajmniej za takiego się uważał. Zaszarżował na heretyków znajdujących się na wprost, przeliczył się z oceną sytuacji i przyjął strzał na klatę. Trochę zamroczony zrobił krok do tyłu ale ustał. Kamizelki komisarzy są wytrzymałe a właśnie przeszła kolejną próbę i to pozytywnie.

- Chłopaki bierzcie co trzeba, Uparty bierz się za Kaarela. przechodzą koło heretyka który go postrzelił rozbebeszył bu brzuch nożem dobra co ja to mówiłem zaczął z lekko stłumioną już furią. Wyklep dasz radę przerobić ammo z Luciusa na granaty albo dołądować do naszych.Titus zerknij czy nie mam czegoś do zszycia. Maveric, Badman zabezpieczcie korytaż z którego przyszliśmy niechce mieć na plecach dodatkowych kłopotów.
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline