Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2014, 20:25   #8
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Python Zobacz post
Wasze głosy to miłe zaskoczenie, muszę przyznać.
Młotek to był taki pewniak raczej sądząc ile sesji jest w nim rozgrywanych. Nawet gra złymi, to żadne nowum.
Nie wiedziałem, że tutaj przeważa robienie ciągle w kółko tego samego ja się modlę, żeby to nie był warhammer, bo jak pisałem, ciągle tylko warhammer a takie Deadlandsy czy nawet Shadowrun to rzadkość :<

Cytat:
Napisał Python Zobacz post
Co do Mechów, to sesja będzie raczej z tych krótkich, ale i pełna akcji, strzelanin i wybuchów. Będzie wymagała trochę pomyślunku, ale tylko trochę.
Aaaaw ;( to nie wiem czy bym nie zmienił wyboru w takim razie. Wolę kampanię, rozwój postaci (czy to mechaniczny, czy wewnętrzny). Ale w sumie w MW nigdy nie grałem, więc narzekać nie będę.

Cytat:
Napisał Python Zobacz post
Reszta systemów, to też raczej takie rzeczy, które mają stosunkowo mało graczy.
Myślałem też żeby rzucić opcję Gasnących Słońc albo jakieś innej space opery np. Alternity, ale w to już chyba w ogóle nikt nie gra, a może i nie zna.
Ja też nie mam jakoś mnóstwo czasu, ale lubię poznawać nowe systemy i za space operą też bym obstawiał, chociaż niekoniecznie za Gasnącymi (które też mi nosem wychodzą). Alternity nie znam, ale mógłbym poznać
 
Ferr-kon jest offline