Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2014, 20:53   #9
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Ferr-kon MW to ogólnie system na jedną, góra dwie sesje. No chyba, że ktoś uwielbia tego typu klimaty.
Oczywiście gdyby po rozegraniu jednego scenariusza była chęć na kontynuację, to czemu nie.

I nie chodzi o to, że to forum jest jakoś specjalnie sprofilowane pod Młotka. Ogólnie większość ludzi grywa w dedeki i Młotka właśnie. Są i inne systemy, które mają swoich stałych i zagorzałych fanów, ale tych w klimatach szerokiego fantasy jest chyba najwięcej. A że do Młotka przylgnęła opinia mrocznego i ponurego settingu, to cieszy się on u nas dużym powodzeniem. Choć tak naprawdę to heroic w czystej formie i takie są fakty.Jednak "Jesienna gawęda" odcisnęła tak mocne piętno na erpegowcach w Polsce, że uczyniła ich ślepymi na pewne fakty. A przecież JG to tylko pewien specyficzny sposób podejścia do tego settingu i tyle.

Ja lubię różne klimaty, co chyba z resztą widać po propozycjach w ankiecie.
Lata grania sprawiły, że znam sporo settingów mniej i bardziej popularnych.
Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie "dajcie mi setting, a ja już poprowadzę wam sesję"
 
Python jest offline