Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2014, 21:09   #10
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Młotek to czyste Dark Fantasy z naleciałościami Heroica. Ludzie zwykle mylą Dark Fantasy (jak Warhammer na ten przykład) z Low Fantasy (czyli wczesny Wiedźmin, czy ogólnie uniwersum wiedźmina). Jeśli mamy tutaj terminologią machać nie wiem, Młotek to mój pierwszy system (zacząłem grać 14 lat temu) i mi się piekielnie przejadł, nie da się mnie Młotkiem zaskoczyć i tyle. Nie mówię że jest zły, po prostu osobiście jestem nim zmęczony, a jak szukasz graczy, to wyrażam zdanie

Jeśli będziesz sprawdzał potem remisy, to ja się wypowiem o reszcie:
Deadlands - generalnie Deadlands - tak. Ale akurat ta koncepcja niespecjalnie do mnie przemawia.
Młotek - jak powiedziałem.

Więc za tymi nie jestem "za"

Klanarchia - poza nazwą i "acoto" jak patrzyłem jaaakiś czas temu na rebela żeby zobaczyć, czy coś mi nie przeszło pod nosem, nie mam pojęcia co to jest (chyba wampiry, coś takiego, nie wiem). Aaaale mam jazdę na WoDowe (czyli rzucanie sobą o ściany, rozważania na temat człowieczeństwa, romanse, nienawiść, zdrady, takie tam) więc why not.
Shadowrun - w sumie zastanawiałem się czy na to nie głosować, więc jeśli nastąpi remis pomiędzy Mechwarriorem i Shadowrunem, ja głowę na Shadowruna nie zagłosowałem, bo jestem prawie pewien, że nikt nie będzie chciał w to grać, bo jakoś nigdy sesje shadowruna w które ja grałem nie wypalały, ale to moje osobiste doświadczenie.

No a Mechwarrior - bo lubię klimaty i ze wszystkich, najchętniej w tym momencie zagrałbym w to
 
Ferr-kon jest offline