Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2005, 16:11   #4
Qbista
 
Qbista's Avatar
 
Reputacja: 1 Qbista ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał diaboliqe
-- mała zmiana planów :/ lepiej bedzie jak bedzie miasto bez dzielnic jak chciałem zrobic (na dobra i zła) . Bez zadnych gubernatorów. Bo się pogubimy. ewent. Jak bedziemy mieli więcej zdeklarowanych duszek ze chcą byc Good or Bad zrobi sie przebudowe. Narazie sugerowałem dla agenta 3-4 duszki bo zauwaz jakoś mało chetnych jest do zabawy w Necro.
tzn do jego budowy.
Tak, to wydaje się być dobrym pomysłem, zresztą,. zawsze możemy wszystko zmienić.

Cytat:
Napisał diaboliqe
propozycje budynków
nazwy do uzgodnienia
budynek milicji
hotel
park
cmentarz
kolejne knajpy
sklepy
arena - koloseum - miejsce zebrania wszystkich dusz
Cóż, po kolei:

budynek milicji - IMHO całkowicie zbędny. Nad bezpieczeństwem czuwają Agenci, którzy mają swoje placówki w biurze na środku miasta. Milicja jako taka nie jest potrzebna, choćby że to budynek-atrapa - kompletnie nonsensowne miejsce pracy dla dusz-policjantów ()

hotel - może być, choć też nie wiem, czy nie zrobi to z Necropolis zbyt żywego miasta. W końcu po co dusze mają wynajmować hotele? Choćby, że założymy, że to zakwateowanie każdej duszy - biedactwo trafia do Necro, dostaje darmowy apartamencik/pokój/pokoik/klitkę (jakość zależy od życia na ziemi), i jak mówi mój kolega, jest gites.

park - tutaj jestem jak najbardziej za

cmentarz - cóż, jako "miejsce-atrapa" mógłby być, choć nie wiem za bardzo, jak ta lokacja miałaby wpłynąć na życie mieszkańców Necro.

knajpy - tak knajpy to naprawdę ważna rzecz, choć jeśli zrobimy ich za dużo, powstanie mętlik. proponuje ograniczyć się do jednej, naprawde dużej knajpy (jest ich w Necro więcej, ale wiadomo - dopasujmy miasto do możliwości, pi postarajmy się, by było dobrze zorganizowane...)

sklepy - tutaj też nie mam nic przeciwko

arena - jak najbardziej, tylko potrzebujemy lepszej nazwy. Ta nie pasuje kompletnie. Niestety mam obecnie pustkę w głowie. Może wymyślę coś później.
 
__________________
MG, P+, G++, SG++, SS, SD++, K, p, Z, S---, H, D+, K, f-, h, w-, cp--, sf+, L+, NS+++, SC -, Kon+, D++, Gaz+, T+, SU?; ZC, WoD, SW, GS
Qbista jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem