Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2014, 12:00   #105
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
- Jasne, że jestem za - potwierdził wzruszeniem ramion. Próżno było w nim szukać wielkiej ekscytacji, czy jakichkolwiek, otwartych ekspresji, ale opanowanie było zapewne wielką zaletą.
- Lojalnego podwładnego, określa lojalny dowódca - powiedział Damian. - Jeszcze wczoraj oddałbym życie za Thundera, myśląc, że gość serio dba o nas. Większość osób tutaj wie do czego się nadają, większości to pasuje. Chcą mieć dobrego, silnego przywódcę, który ich nie zawiedzie. Żeby być pewnym o podkomendnych, trzeba być pewnym siebie.
- Słusznie - mruknął Victor kiwając głowa. - Z tego co orientuję się w rozkładzie "armii" Thundera, potrzebowalibyśmy z trzech poruczników.
- Kiedyś trzeba było naprawdę sporo osób wysoko postawionych. Poruczników, prawnika, kogoś od finansów, wiecie - powiedział prostując się - pranie kasy. Teraz prawo i brudna forsa to nie problem, ale trzeba więcej żołnierzy, więcej poruczników, ale oni ogółem wychodzą taniej niż dobry, amoralny prawnik. O wiele taniej... - pokręcił głową wspominając coś.
- No i najlepiej mieć jako szefa kogoś kto budzi największy respekt. Kto mimo trudności, niedogodności, jest na szczycie - powiedział Vic kierując wzrok na Ester. - Jeszcze nigdy kobieta nie przewodziła żadną taką grupą... myślę, że czas pokaże czy naprawdę się nadasz, ale chyba się domyślasz, że osobiście ciebie bym widział jako bezpośredniego następce tych cweli.
- Ta, przyznam, że nie wydaje się głupia - mruknął Pony oblizując skrycie wargi. - Zawalić tych skurwieli może być łatwiej niż się wydaje. Potraktuj to jako... lekcję? Przygotowanie? Szlag to mi się podoba! - dodał głośniej z uśmiechem na twarzy. - A już myślałem, że to miasto się ustabilizowało i stało nudne!
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline