Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 20:34   #30
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
Im bliżej centrum znajdywała się ich radosna, po części, grupka, tym bardziej czuł się przytłoczony tym co widział. Ba. Nawet więcej. Nie tylko tym co widział ale tym co odczuwał innymi zmysłami.
Ogromne budowle, w szczególności katedra powalała. Niezwykli ludzie, ubrani w wyszukane stroje. Napewno lepszej jakości niż jego znoszone łachy. Zapach też był inny. Może tylko nieznacznie ale różnicę dało się wyczuć.
Najbardziej jednak odczuwał to, że zupełnie nie pasuje do tego miejsca. Dziwne uczucie. 'Za wysokie progi na moje nogi. Ciekawe czy ludzie tutaj żyjący wogóle nas zauważają? Czy oni wogóle wychylili nos poza Stolicę? Chyba przesadzam...'-rozmyślał po drodze

- Tak. To prawda co mówisz młody. Ten dzwon słychać naprawdę z daleka. Wiele razy słyszałem go w trakcie 'chodzenia po lesie' z ojcem. Ciekawie brzmi kiedy jest się blisko niego. Nie tyle, że głośniej, ale przedewszystkim bardziej pusto. Nie czuję tego co czułem kilka razy będąc w lesie.

Zorientował się, że ostatnie zdanie wypowiadał już raczej do siebie, bo dwójka ruszyła już przed siebie.
 
__________________
Nobody is perfect
bratek jest offline