Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2014, 17:17   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Detektywowi zrobiło się przykro, że wpędził dziewczynę w kłopoty. Nie dziwił się zdenerwowaniu kobiety w końcu tyle się słyszało o pedofilach i innych tego typu zboczeńcach...~Tak, zdecydowanie postąpiłem nierozsądnie muszę bardziej uważać na to, co robię ~- Mimo wielu lat uważnej lektury i ćwiczeń sytuacje socjalne zawsze sprawiały mu kłopoty.

- To może przenieślibyśmy się do jakiegoś gabinetu gdzie mogłaby mi Pani wyjaśnić dokładniej, czego Pani ode mnie oczekuje ? - Zaproponował grzecznie - Oh, chyba ma Pani nowych gości ? - powiedział wskazując na grupę metalowców za plecami pracodawczyni.

Skrzywił się lekko widząc, że jest to ten zespół, który czepiał się jego stroju, gdy tylko przyjechał do tego miasteczka, ale szybko przybrał na powrót neutralny wyraz twarzy ciekaw rekcji, jaka łączyła szlachciankę z tymi obdartusami.
 
Brilchan jest offline