Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2014, 16:39   #2
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
O! Bardzo chętnie zagram w Neuro, a jeszcze chętniej u Ciebie. No ale zanim zacznę pisać o postaci (bo wymyślę ją później) to muszę się odnieśćdo tego, co napisałeś o mojej postaci z Tunelarza :P

Ja się cały czas liczę z tym, że Smok może zginąć. Ale jak kiedyś już gadaliśmy - wtedy bym sobie "przyzwał" nowego Smoka, za PD czy tam kasę. To chyba się wydaje spoko? Czy jednak nie? Czy w takim razie Smok jednak miał już nie żyć, ale z racji że nie wiesz co z nim zrobić to jednak stoi? :P

Rozumiem, że większość, jak nie całość sesji będzie odbywać się w podziemiach? Zagrałbym sobie jakimś samochodziarzem ale nie wiem czy jest sens. Jak nie to jakiś szalony spec. Przysiądę nad tym wieczorkiem.
 
Demoon jest offline