Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2014, 22:46   #12
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
No z jednej strony jestem wyrozumiały, pierwsza sesja, te sprawy, z drugiej jednak spodziewałem się że przy czasie jaki trwała rekrutacja już cześć materiałów będzie gotowa pierwszego dnia. Chociaż mały wstęp, powiększona historia świata, rozszerzona mapa z podziałem na dokładnej wyszczególnione granicami prowincje czy chociaż miejsca pierwszych osad, takie pierdołki.

Z drugiej strony ponad połowa postaci przybyła w ostatniej chwili (tak o nas mówię) więc nie jestem zaskoczony opóźnieniami. Jednak podręcznik radzi by za mocno się scenariuszy nie trzymać.
Najwyżej jutro rano będzie post. Trochę szkoda bo Pierwszy to znacznie lepsza data na rozpoczęcie gry.

Przeczytałem cały ten podręcznik do bogów i okazuje się ze scenariusz wspomina o tym że gracze wiedzą czym się inni bogowie zajmują oraz że sami mają jakieś określone cele. Ciekawie.
Cele musi na MG nałożyć, tak jak dać nam terytoria początkowe ale nie wytrzymam i domenę wam zdradzę.

Moja postać to Solus bóg słońca.
Jeśli jesteś przyjacielem ludzi, wszystkich ludzi, jesteś też i moim.
Dodatkowo wszyscy bogowie z tej kategorii co słońce (pogoda, natura, światło itd.) mają w mnie naturalnego sojusznika od początku gry.

Zachęcam pozostałe bóstwa do uchylenia rąbka tajemnicy, przy czym moim przykładem nie uchylajcie zbyt wiele.

Mam nadzieje że MG się nie pogniewa za ujawnienie domeny :P
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline