Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2014, 17:15   #106
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
- Bo się zarumienię - wykrzywiła się do nich Ester, zaplatając ręce na piersi. - Niby czym sobie zasłużyłam, aby mnie stawiać na miejscu jakiejś bezwzględnej przywódczyni gangu? Wystarczy na mnie spojrzeć!
Jakby chcąc to podkreślić spojrzała w dół, przyglądając się sobie. Lustro jeszcze bardziej by to potwierdziło. W żaden sposób nie potrafiła sobie siebie wyobrazić jako groźnej.
- Ok, na razie kwestia przywódcy nie jest taka istotna. Przywódca i minimum trzech poruczników, dobrze zrozumiałam? To tworzy główny element przywódczy gangu. No to jest tu nas czwórka, pasuje? - roześmiała się, patrząc po twarzach mężczyzn. - Co dalej? Mogę być pewna najbliższego otoczenia, ale muszę być też pewna przynajmniej części innych. Jak to osiągnąć? - zadawała swoje pytania. - Bo co mi po pewności siebie, gdy połowa mojego gangu będzie chciała mnie odstrzelić. Młoda laska, kto za tym pójdzie. Wy byście poszli?
Nie mogła uwierzyć w to co mówili. Ona chciała tylko wybrnąć z trudnej sytuacji, a nie stawiać się na postumencie i pokazywać "tu mierzyć".
 
Lady jest offline