Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 01:57   #129
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Czego ode mnie wymagacie? Przez cały czas traktujecie moja postać z pogardą i mam jeszcze być 'miły' do granic możliwości? Chcecie żebym przez cały czas właził wam w tyłek zanim łaskawie mnie wysłuchacie? Ignorujecie używane przeze mnie umiejętności etc. JA się przynajmniej staram podchodzić do waszych postaci neutralnie. Podczas wypowiedzi ton był jaki był bo moja postać była po prostu WŚCIEKŁA. Sami chcecie odgrywać wedle uznania a mi blokujecie taką możliwość.

Jeśli chodzi o pochlebstwa etc czyli to co już pisałem, włażenie w tyłek ku czyjejś pociesze to jest jedno ale: Nie gram waszym lokajem.


Cytat:
Napisał Ratkin
Cep - Shawn to może siebie ułożyć pod koła własnej limuzyny a nie moją postać - z całym szacunkiem no

Chłopie, role fuhrera to Twoja postać może mieć i owszem, proszę bardzo, on Ventru a my klany mało zorganizowane prezentujemy jednak i ceniące wolność. [...]
Cała wypowiedź to mająca za zadanie obrazić mnie drwina, tak chłopie? Udało Ci się.
...

Ostatnie zajście było szczególnie przykre. Rozwaliła mnie zagrywka Ratkina - Nawet nie raczył się odezwać. Cóż, pewnie taką ma koncepcję! Brujah podobnie... Mira - popisałaś się ciętą ripostą - odparowanie "Shawn zamknij się" w odpowiedzi na mój wywód troche mnie dotknęło.

Moja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Najwidoczniej lubicie grać we własnym gronie i nie jestem wam potrzebny. Sami przynajmniej w pełni zaspokoicie swoje potrzebny i swobodnie je odegracie. Nie chce non stop z wami walczyć bo to ponad moje siły. Nie jestem także wycieraczką na brudy. Tracę na to wszystko zdecydowanie za dużo nerwów.

Pozdrowienia dla mojej ulubionej pary wampirów.

PS. Zinterpretujcie to jak chcecie, starałem się by forma była w miarę łagodna nieadekwatnie do moich emocji. Jeśli ktoś się poczuł urażony, trudno - nie taki był mój zamysł! Ta gra ma być przyjemnością a nią nie jest. Mam dość zmartwień by dodatkowo użerać się z innymi graczami na foro.

Nie wiem co dalej robić, rezygnuję?
 
Cep jest offline