Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 02:18   #121
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Po dokończeniu monologu i zaobserwowaniu niemrawych efektów przemowy Shawn pokręcił głową ze zrezygnowaniem. Najwyraźniej pozostali członkowie tej koterii są niereformowalni. Pocieszył się myślą ,że ma podporządkowanych sobie śmiertelników, przynajmniej jest na kim polegać. Nie postawił jeszcze krzyżyka na kainitach ale wiązanie z nimi wielkich planów wydawało się walką z wiatrakami. Był na tyle niezależny ,że świetnie poradzi sobie bez ich pomocy. To oni go potrzebują, a nie odwrotnie.

- Dajcie mi znać jak natraficie na coś ciekawego. Ja nie mam zamiaru tam włazić i babrać się w tym syfie. Lepiej się streszczajcie bo prace renowacyjne ruszają od jutra pełną parą - żadnych opóźnień nie będzie - niezależnie od tego co znajdziecie w tej cholernej piwnicy!

Mafioso trzasnął głośno drzwiami piwnicznymi i wyszedł z kamienicy 'na dymka'. Stojąc przed budynkiem zauważył ,że dodatkowo zmotywowany Ralph zaparkował cadillaca na właściwym miejscu. Shawn skupił całą swoją uwagę na kształtowaniu papierosowego dymu w różne, wymyślne kształty, co pozwoliło całkowicie odciąć się od minionych wydarzeń.
 
Cep jest offline