Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 10:14   #110
Solaria Angelik Lind
 
Reputacja: 1 Solaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumnySolaria Angelik Lind ma z czego być dumny
Erica baedzo powaznie zastanawiala sie na dty czy dobrze postepuje pozwalajac sobie na przebywanie sam na sam z Alessandrm,jednak mysl o Anicie utwierdzala ja w przekonaniu ze to jednak bylo dobre posuniecie. Narazie zachowanie mezczyzny nie wrozylo nic zlego ale jednak caly czas Ericka nie tracila czujnosci. Kiedy wsiedli do samochodu i Venture wydal polecenie kierowcy zdumilo ja podobienstwo glosu ale szybko jej uwage przykuly slowa Alessandra. Zadrzala kiedy uja jej dlon ale ni wyrwala jej. Bylo to dla niej nowe i interesujace odczucie dlatego chciala wiedziec co bedzie dalej. Kiedy mezczyzna ulozyl jej reke na podlokietku usmiechnela sie do niego i powiedziala:

- Masz racje milczenie do niczego nie prowadzi. Tez zaluje ze nie poznalismy sie w bardziej sprzyjajacych okolicznosciach no ale coz. Powinnismy blizej sie poznac i chyba masz tez racje co do tego ze zapowiada sie blizsza wspolpraca. Mam nadzieje ze nie odebrales tego zle ze zdecydowalam sie jehcec z Toba w takich okolicznosciach jakie wystaply, ale uznalam ze tak bedzie lepiej dla wszystkich

Zamyslila sie nachwile. Zastanawiala sie jak dalej pokierowac ta rozmowa. Wkoncu jednak zacietosc jej twazy znikla oczy staly sie bardziej jasne i przyjazne.

-Chcesz wiedziec co ja o tym wszystkim mysle? Otoz uwazam ze robimy dobrze Lodin powinien jak najszybciej zniknac. Tylko nadal zastanawiem sie po co nam ludzie ale skoro Anita zadecydowala ze sa potrzebni to niech tak bedzie.

Urwala na chwile spojzala przez okno samochodu na mijane przez nich budynki i ciagnela dalej:

-Mam propozycje to znaczy chcialabym abysmy razem jutro poszli do tego teatru. Co o tym sadzisz??

Zamilkla i zamyslila sie:Zastanawiam sie czy jakbys wiedzial kim jestem to nadal bulbys taki skory do wspolpracy. W zamysleniu chwycila reke Alessandra i lekko uscisnela, nie poscla jej, patrzac przed siebie lekko sie usmiechnela
 
Solaria Angelik Lind jest offline