Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2014, 19:50   #108
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Nie wierzyła, żeby znalazł się ktoś mający zamiar pomiatać Ponym, szczególnie jeśli nie miał w najbliższych planach gwałtownej śmierci.
- Właśnie miałam to zaproponować. Nasza lokalizacja nie jest ładna, ale nie mam tam wrażenia klaustrofobii, tak jak tutaj - mimowolnie zadrżała, przypominając sobie, że są dokładnie pośrodku terenów "wroga". Wroga, którego nieszczególnie znała, za to potrzebowała wyeliminować, by dalsze życie miało sens. Super.
- Czyli będziecie mnie chronić własnymi torsami? - zażartowała. - Będę miała na co sobie popatrzeć, mmm... - zamruczała, mrugając do nich. Trochę humoru dobrze działało na nerwy. - Wiecie, tylko wolałabym, byście nie ginęli.
Poczekała aż Murzyn się spakuje i udała się do wyjścia razem z pozostałymi.
- Znacie jakiś ludzi, do których moglibyśmy uderzyć najpierw? Czy może najpierw pozbywamy się takiej grubszej płotki, żeby pokazać, że nie żartujemy... tyle, że wtedy będą już wiedzieć mniej więcej co możemy planować, prawda? Chyba lepiej na razie siedzieć cicho i gromadzić siły i wywiad? - myślała głośno.
 
Lady jest offline