Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 11:16   #130
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cep Ty sam musisz zdecydować czy gra sprawia Ci przyjemność czy nie, bo to podstawowy i chyba jedyny aspekt, który powinien wpłynąć na Twoją decyzję.

Jeśli chodzi o mój pogląd na sytuacje to jesteś chyba zbyt czuły.
To "zamknij się" było jakby oderagowaniem na dalszą treść. Zauważ, że Shiva przyznała Ci rację co do koterii. No, ale to nie jest osóbka o naturze słodkiej dziewicy, nie lubi się z nikim zgadzać. Stąd ogólnie ostry wydźwięk słów.
To po pierwsze, po drugie...
Nikt Ci nie zarzuca, że pozwalasz sobie na zbyt wiele, ale nie możesz oczekiwać, że inni zareagują tak jak Ty to sobie zaplanowałeś. Moim skromnym zdaniem, to jest zresztą cały urok RPG. Twoja postać bardzo często obraża Shive i Marcjana nazywając ich móżdźkami i "szpanując" czego to Ventrue nie zrobi, jak to nam ocali tyłki itp itd. O to mi chodziło w poście, który puściłam wcześniej. Za mało starasz się nami manipulować, a za dużo rozkazujesz, na co takie postacie jak Brujah-buntownik i Gangrel-indywidualista sa po prostu uczulone.
Szczerze to przy Twoim postępowaniu z natura jaką stworzyłam Shivie... ona powinna z całego serca znienawidzieć Shawna. Zwalam to jednak na jej porywczy charakterek - robie jakiś wybuch, po czym wampirzyca wraca do normy w ocenie Shawna.

Wiem, że jest trudno współpracować naszym postaciom, bo tak się złożyło, że wszyscy wymyśliliśmy sobie wampiry o wybujałej samoocenie, no ale... to właśnie powoduje, że gra jest ciekawa. Ścieranie się trzech indywidułów, które powoduje że ani Tobie, ani mnie, ani Ratkinowi nic nigdy nie wychodzi tak jakbyśmy tego chcieli.
Niemniej od nas jako graczy wymaga to abyśmy umieli odróżnić stosunki w koterii od naszych prywatnych. Potrafisz?
Ja już wcześniej zanim zaczeliśmy grać pisałam, że przydałaby się przeciwwaga dla mojego Brujaha wlasnie w postaci Ventrue. Zdania nie zmieniam.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline