Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2014, 13:54   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-Mnie szczerze mówiąc niezbyt przypadł do gustu ten system. Pomysł niby fajny, że postapo z jakimiś kosmitami i pokłosiem zimnej wojny ale jakoś tak... Generalnie wydaje mi się udziwniony na siłę. A zwłaszcza nazwy umsów. Czemu do cholery nie mogą się nazywać normalnie? Bo co? Bo "normalnie" nazywają się w innych systemach więc trzeba to udziwnić na siłę? Jakoś to do mnie słabo przemawia.

-Z drugiej strony czytałem tylko podręcznik. Nie zmogłem go nawet do końca. Nie dałem rady co chyba mówi samo za siebie. Może w grze ten system się sprawdza i jest ok, może jakby ktoś mi to pomisiował z ikrą i fantazją to faktycznie bym był zachwycony tym systemem. No ale tak sam z siebie to jakoś mi się ciężkostrawny wydaje.
 
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem