Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2014, 08:23   #192
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ostatnia kolejka była doprawdy świetna. Niesamowita. Mimo iż mój BG o mało nie zszedł z tego padołu to podobało mi się ogromnie. Co do obecnej kolejki von Glicke ma zdolności magiczne, a ja (jako gracz obdarzony przekleństwem bardzo dobrej znajomości mechaniki) wiem, że te "... ogniki" nie są takie znowu zwykłe. Nie zdradzając więcej i nie psując sobie i innym tej kolejki myślę, że najlepiej będzie jak Bert pójdzie do lekarza. Przecież on ledwo żyje, a jak tam by było kilka/kilkanaście osób z pochodniami to nie miałby szans inaczej jak rozmową. A co za paskudne osoby mogą taką porą chodzić po lesie? No właśnie. Lepiej iść się opatrzyć. Wierzę, że Panowie się lepiej zajmą pościgiem.

Ps. Mam nadzieję, że przekleństwo (w przypadku Berta biegunka) nie jest rozpatrywane jak w podręczniku, bo jeżeli tak to Panowie szukamy czarodzieja (z wyższym poziomem niż von Glicke), który jest w stanie ściągnąć z Winkela przekleństwo niesamowitej biegunki. Jak nie to przyzwyczajamy się, że gawędziarz nosi pieluchy dla dorosłych. Nieco wcześnie, ale... Szukamy magika czy działa to do "wyczerpania" drogi MG?
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 08-05-2014 o 08:30.
Lechu jest offline