Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2014, 12:43   #28
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
- Typowe słowa zaklinacza - Quentin mruknął pod nosem, krzywiąc się gdy usłyszał słowa Valeriusa - Nikt nie będzie cię traktował jak dziecko, jeśli nie będziesz zachowywał się jak dziecko. Nie wiemy jak długo będziemy dzisiaj walczyć i nie wiemy, czy nie spotkamy bardziej niebezpiecznych przeciwników. Ktoś chciał zabić Harpa, na wstęgi Ilmatera! Bełty i strzały są wszędzie wokół, a zaklęć nie wyciągniesz z ciała wroga. "Działaj minutę wcześniej, myśl o minucie naprzód" - mag zacytował jednego ze swoich ulubionych elfich filozofów, gdy na podkreślenie swojego argumentu wyciągnął bełt z ciała jednego z koboldów. Zdecydowanie nie przypominał tego codziennego, nieśmiałego Quentina, wydawał się być w swoim żywiole.
- Flary ani racy nie mam, ale mam inny pomysł - odwrócił się w stronę Harpagona, próbując go dogonić, co nie było takie ciężkie biorąc pod uwagę brak jakichkolwiek obciążeń - Jeśli się zbliżymy na jakieś... Sto stóp, nie więcej, mogę przesłać jednemu z nich wiadomość zaklęciem. Wróg nas nie usłyszy, ale sojusznik owszem.
 
Ferr-kon jest offline