Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2014, 21:56   #171
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Zlecenia albo bogatego sponsora - zamruczał i oddał pocałunek, obejmując ramieniem jej ciało. Przez chwilę zatracił się w tym co robił, pieszcząc ją swoimi ustami i językiem.
- Prawdę powiedziawszy - powiedział, kiedy oderwali się od siebie - zawsze myślałem, że wiedźmini mają bardziej sprecyzowane zadania. Wiesz, idziecie gdzieś konkretnie, gdzie plotki lub sprawdzone źródła mówią o największym zagrożeniu, tam pracujecie, a potem wracacie do swojego zamku i tam zdajecie raport i podsumowujecie wszystko, rozliczając się ze swojej pracy. To wersja, w którą ja wolałem wierzyć, bo druga chodząca wśród ludzi jest znacznie mniej przyjemna. Jest was tak mało, że obrośliście w legendę, obawiam się, że stawiają was tam po tej złej stronie.
Uśmiechnął się przepraszająco i pocałował, zanim zdążyła odpowiedzieć.
- Ja się cieszę, że poznaję prawdę. Nigdy wcześniej nie myślałem nawet o wiedźminach - zaśmiał się.
 
Sekal jest offline