Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 18:19   #16
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
- Może wyda się wam to dziwne ale jestem tolerancyjny jeśli chodzi o religię - Yavandir nagle wtrącił się do rozmowy. - Oczywiście do pewnego stopnia...Sam wierze w Sigmara i tylko on się dla mnie liczy. Oprócz niego nie obchodzi mnie kto i w co sobie wierzy - jeśli tylko nie obraża Sigmara. Nie oznacza to jednak że nie szanuję pozostałych bogów i ich wyznawców. Nienawidzę jedynie tych, którzy wyznają bogów Chaosu... Z takimi od razu rozmawiam mieczem... - na twarzy elfa pojawił się złowieszczy uśmiech. - A z tym łukiem Gildril to Ibrahim ma rację - straż może się nami zainteresować jeśli nadal będzie paradował z nim tak jak teraz...Ale rób jak chcesz, najwyżej ty się będziesz tłumaczył...

Yav uśmiechnął się krzywo do pobratymca, po czym ruszył przodem omijając przechodniów i wciąż mając w polu widzenia otoczenie wokół siebie.
 
Mroku jest offline