Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2014, 21:30   #96
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
Filmu "Lśnienie" nawet nie widziałem, ale jest to jedyna książka która mnie wystraszyła. Tak wiecie. Jeju przestraszyć się książki jest o wiele ciężej niż filmu. Nie ma opcji "zaskoczenia", głośnego "Łabudum" które moze poderwać nas z krzeseł itp...

Nie, książka "Lśnienie" straszy na wyższym, mądrzejszym poziomie. Bardziej nazwałbym to swego rodzaju niepokojem... Rosnącym ciągle, jakby bez końca. W sumie nawet finał, gdzie cały hotel wyleciał w powietrze, nie ugasił tego niepokoju. To wielka rzecz jest, bo ja przeczytałem tysiąc horrorów i to mój obecnie temat-konik jest, bo tak się składa, że moja prezentacja maturalna traktuje właśnie o strachu Podziwiajcie Lśnienie (książkę)

Co do filmów... Nie widziałem jeszcze horroru ktory by mnie naprawdę przeraził. OStatnio widziałem "Obecność" i bardzo mi się podobała, ale nie było mowy, żeby wywolany we mnie strach był... hmh głębszy
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"
denmad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem