Wątek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2014, 22:08   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak, Brilchan, da się zagrać młodego geniusza - bez problemu. Zagraj swojego młodszego brata...
Akurat brata to mam starszego ale sądzę że dałbym radę zagrać takim burkiem z podwórka który biega z gangiem bez problemu. Granie mniej inteligentną czy dojrzałą emocjonalnie postacią jest dla mnie relaksujące slr to już mój pogląd. Grałem na innym forum gościem po różnych przejściach co identyfikował się z gangami i ledwo umiał się podpisać a i tak na koniec usłyszałem :

Cytat:
Jego postać to najbardziej barwna egzekutywa siłowa z jaką się kiedykolwiek spotkałem. Pozornie tępy okazał się być filozofem-amatorem, chętnie dzielącym się przemyśleniami ze światem.
Więc może rzeczywiście nie umiem do końca odgrywać głupiego :P :haha:

Ale patrząc się na dzisiejszą tz. "gimbazę" i próbując jakoś wczuć się empatycznie w sytuacje takiego lekko durnowatego chłopak wydaje mi się że dałbym radę coś takiego odegrać

Teraz jestem w kropce nie wiem czy odstawić RPGowego Barneya i Podjąć Wyzwanie zagrania dwunastoletnim nie genialnym "srajtkiem" czy jednak trzymać się konceptu z skrzywdzonym przez władze 17 latkiem Neo Marksistowskim terrorystom

Obie opcje są równie kuszące
 
Brilchan jest offline