Wątek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2014, 12:47   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
I tu pojawia się pytanie - czy faktycznie była to
To jest cytat z opinii MG po zakończeniu sesjiwiększości współgraczy odmienność Ricka przypadła do gustu (no chyba że kłamią ale to wtedy nic na to nie poradzę że żyje w błędzie). Jak chcesz to możesz sam zerknąć jestem z tamtej postaci i sesji niesamowicie dumny choć pewnie masz lepsze rzeczy do roboty ale i tak rzucę linkiem jakby ktoś był zainteresowany przeczytaniem fajnej sesji w Alternatywnym świecie Marvela

EDIT Aschaar zwrócił mi uwagę że ktoś mógłby odebrać umieszczanie linków do innych forów jako łamanie regulaminu chciałbym więc umieścić prewencyjne uzasadnienie

Cytat:
8. Na Forum nie można zamieszczać reklam innych For oraz witryn konkurencyjnych, służy do tego Spis stron RPG. Dozwolone jest natomiast umieszczanie linków informacyjnych (przykładem może być odnośnik do materiałów potrzebnych do sesji / rekrutacji, artykuł czy news z sieci).
Wydaje mi się że umieszczanie linka do zakończonej dwa lata temu sesji na innym forum w której grałem postacią którą posługuje się jako przykładem w dyskusji która przez samą osobę która utworzyła wątek została jako "konstruktywna wymiana zdań i opinii" nie jest reklamowanie innego forum a podpada właśnie pod link informacyjny. Podałem go ponieważ została poddana pod wątpliwość relacja koncepcji postaci i jej odegranie. Stąd pomysł z podaniem linku żeby ewentualne zainteresowane osoby mogły sobie wyrobić własne zdanie na podstawie lektury.

Dodatkową funkcją informacyjną tego linku jest pokazanie że z sukcesem odgrywałem dwie postaci z problemami osobistymi i niedojrzałością. Chad Lee z Upadłych Aniołów jest przykładem że potrafię odegrać dziecko. Przykładem dorosłego z problemami emocjonalnymi byłby Samuel Broken z sesji Kościej Nieśmiertelny.

Jednak mam wrażenie że lepszym przykładem osobistej tragedii i trudnej sytuacji życiowej którą zamierzam zawrzeć w historii postaci byłby właśnie Rick z sesji którą rozegrałem na innym forum stąd po namyślę przywracam ten link i mam nadzieje że nie zostanie to uznane za łamanie regulaminu forum

Forum POLTERGEIST • Zobacz wątek - [M&M 3ed] Thunderbolts




Cytat:
czy po prostu wymyśliłeś sobie takli koncept, a zagrałeś kogoś zupełnie innego...
I po raz kolejny to pinie buduje na podstawie doświadczeń zakończonej sesji i opinii współgraczy z notek w moim profilu i znów zapraszam do przeczytania jeżeli masz jakieś wątpliwości

Cytat:
Ale to zupełnie nie moja sprawa i nie ten temat.
co racja to racja jak dla mnie End of topic dzięki za chwilę rozmowy

Wracając do wątku głównego mam już wstępną koncepcje postaci. Chyba jednak wybiorę tego poparzonego siedemnastolatka chyba że nasza MG stwierdzi że bardziej pasowałby dzieciak dwunastoletni ale zdaje mi się że Kałamarnica byłby ciekawszy

W każdym razie mam nadzieje że jednak zaczniemy od jednostrzałówki to wtedy co najmniej 3 postaci byłby pogłębione a osoby nie zainteresowane graniem dziećmi mógłby czytać sesje i wyrobić sobie opinie na temat świata przedstawionego oraz waszego stylu prowadzenia i zadecydować czy chcą dołączyć do kampanii wszyscy wygrywają
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-05-2014 o 14:07. Powód: Prewencyjna obrona przed ewntualnym oskarżeniem o złamania punktu 8 regulaminu LI
Brilchan jest offline