Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2014, 13:13   #38
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Kapitan ma racje, wybacz, ale moją cierpliwość do kretyńskich wyskoków na ten miesiąc złożył Wade, więc proszę cię ostrzeż nas następnym razem - Zganił kosmitę, sama sztuczka z piłką i polem antygradacyjnym nie zaimponowała mu jakoś szczególnie, sam mógłby coś takiego skonstruować, choć stopień miniaturyzacji był imponujący.

- Mistrz jest na statku, chyba zaraziłem się od ciebie nadmiernym pacyfizmem, bo ten model zbroi nie ma żadnych modułów bojowych. Teraz tego trochę żałuje tej decyzji, bo mógłbym po prostu przepalić się przez dwa poziomy promieniem z arc rektora i już byśmy uciekali przy okazji zatapiając statek - Westchnął

- Cóż skoro już się czegoś podjąłem to się trzeba tego trzymać, załatwimy to metodą Nataszy. Z dobrych wiadomości mam plany tego statku a zbroja ma inne udogodnienia - Wysunął ze schowka w zbroi dwa miniaturowe komunikatory z funkcją lokalizacji

- Żebyśmy nie marnowali więcej czasu na gadanie jeden sygnał oznacza, wróg w takim wypadku dostaniecie komunikat na temat ilości i Kapitan wyskoczy żeby zdzielić go tarczą. Dwa sygnały to droga wolna wtedy podążajcie za mną to maleństwo pozwoli mi wykrywać zagrożenia - Powiedział a z jego paska wysunęła się Soniczna sonda skanująca na miniaturowym hydraulicznym ramieniu, dzięki któremu wysuwała się za róg i dostarczała informacji na temat czekającego ich korytarza

[MEDIA]http://www.ironmanarmory.com/stealthcam.jpg[/MEDIA]

Mimo całej powagi sytuacji Tony nie mógł powstrzymać się od drobnego klimatycznego udogodnienia i załączył sobie (bardzo cicho) nastrojową muzyczkę

https://www.youtube.com/watch?v=XAYhNHhxN0A
 
Brilchan jest offline