Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 13:05   #40
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Iron Man doszedł do wniosku, że głupio zrobił rezygnując z modułów bojowych w tym modelu, więc zwinął jednemu z szeregowców HYDRY pistolet laserowy żeby w razie gdyby coś stało się z kapitanem i został sam mógł im, chociaż strzelić w kolana.

Osobiste wycieczki kosmitów nie robiły na nim żadnego wrażenia

- No, skoro już żeście się ładnie przywitali to chodź tu Doktorze pomożesz mi z czymś zero moduł bojowych! Musiałem być pijany jak projektowałem ten model trzeba to będzie naprawić, szpiegostwa mi się zachciało i cichego podejścia!... - Tony zrzędził w podobny sposób przez następnych kilka minut w czasie, których dość sprawnie rozkręcił "pożyczoną " spluwę podłączył ją do zasilania zbroi i użył żyroskopu wymontowanego z auto kamery żeby skupić promień.

- Wiesz, że gdybyś założył zbroje tak jak ci radziłem to teraz moglibyśmy w nią ubrać Mistrza i to, co teraz nastąpi nie byłoby dla niego tak bolesne? No nieważne, pamiętasz jak w zeszłym tygodniu przywróciłeś mi moc po tym jak zaostrzałem postrzelony z braki tych latających koszy na śmieci? To chciałbym żebyś teraz podładował tym swoim śrubokrętem tan chałupniczo zrobiony palnik. Wytnę nim dziurę w podłodze i będziemy mogli uciec z tej "pułapki" - Wyjaśnił swój plan.

- Tej jełopy będą zbyt zajęte uciekaniem z tonącego statku żeby nas gonić. Niestety słona woda nie będzie zbyt przyjemna w kontakcie z otwartymi ranami ale wyglądasz na twardego chłopa więc chyba wytrzymasz ? - Spytał się Drugiego Władcy Czasu.

- To jak możemy zaczynać ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-05-2014 o 13:33.
Brilchan jest offline