Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 17:11   #15
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
Branie tych postaci... i granie nimi...?

Cóż. Hmh. Hmh. Hmh. Hmh.

Ciężka sprawa z tym. Ale sądzę, że nie będę mieszał. Gramy autorskimi postaciami i basta. Inspirować się możecie, ale nie wysyłajcie mi kart Codringhera, Geralta, Rience'a, Bonharta, Ciri, Talara, Vincenta-Wilkołaka, Yorvetha, Triss, Sabriny i 2,000,000 innych postaci, które pojawily się w sadze lub w grach. Chyba, że macie pomysł (swoja drogą jest to bardzo interesująca koncepcja!) na postać, powiedzmy, żołdaka, który obecny był na Thanedd kiedy cała obstawa Dijkstry włącznie z nim samym została obita. Wasza postać bylaby jednym z tej obstawy, na przykład tym, który dostał w twarz drzewcem piki. Postać W TYM STYLU, dałaby radę, może nawet byłby to dodatkowy smaczek. )


EDIT:

Niestety nie do końca wiem, czym jest pvp, aczkolwiek działanie na szkodę drużyny - cóż, wolałbym tego uniknąć. Jeśli już, to musiałoby to być dobrze usprawiedliwione, mocno osadzone w fabule. Tzn jeśli myślisz o jakimś, nie wiem, nilfgaardzkim szpiegu, który niby to idzie na smoka, ale w istocie zamierza zabić Foltesta "gdyniktniepatrzy", to dogadamy się na priv
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"

Ostatnio edytowane przez denmad : 15-05-2014 o 17:31.
denmad jest offline