Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 18:14   #45
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Trakiska wzruszyła ramionami.
- Oni są bardzo dobrze zorganizowani. Mają łańcuch dowodzenia, jak jednego zabijesz, to następny zajmie jego miejsce. Na dodatek ujawnilibyśmy wtedy nasze zamiary, co także nie jest nam na rękę. Lepiej też mieć go tutaj na oku niż gdzieś za miastem, prastarzy wiedzą co robiącego. Mamy większe pole manewru
Rage wyszczerzył kły dłuższe niż u większości jego pobratymców.
- Ja od czterdziestu lat żyję w społeczeństwie ceniącym ponad wszystko skuteczność, a nawet dorobiłem się niemałej fortuny. Chcesz się dalej licytować? Ja lubię tę zabawę i jestem w niej dobry. Gdy miałem pięć lat wylicytowałem nawet świątynię czarnej czaszki, szkoda, że nie prawdziwą. Mojego towarzysza możesz uznać, za coś w rodzaju Genasiago Ciemności, choć tak jak wy przypadku twojej wodnej towarzyszki, nie jest to zbyt precyzyjne określenie.. Ich ludy od jakiegoś tysiąca lat toczą Jihad...
- Masz do nas jakiś interes, czy się nudzisz?
- Nudzę się. Dlatego przyszedłem tu pooglądać defiladę. Trochę rozczarowująca. Ciekawiej byłoby, gdyby ulicami tego pięknego miasta przemaszerował cały Legion. Czterdzieści tysięcy legionistów, temitów i auxiliari byłoby dla wielu niezapomnianym widokiem, choć legion Jastrzębia czy tygrysa wyglądają pewnie ładniej.
- Skończyłeś ? - zapytała Zerke widząc wchodzącą Veldrin
- Tak - powiedział Trakis i wyszedł szurając nogami, lecz został w karczmie.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline