Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 22:08   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mistrz zirytował Starka swoimi komentarzami, kolejnym powodem do irytacji była siła wypływania wody ciśnienie było większe niż się spodziewał. Od razu stwierdził, że nie dadzą rady wypłynąć a na pewno nie z rannym, po którego tu przyszli.

- Ty się Mistrzuniu tak nie mądrz, mówiłem, że to jest zrobione metodą chałupniczą! Jak byłoby trzeba to stworzyłbym narzędzia, które przetrzymają milenium w trudnych warunkach. To ustrojstwo miało zrobić dziurę żeby odwrócić uwagę wroga. tędy nie uciekniemy, bo Wielki Władca Czasu dał się złapać i skopać pół kretynom z HYDRY - Wysyczał Stark złośliwie, po czym wyrzucił przepalony laser (okazało się, że nie tylko soczewka nie zdołała wytrzymać dodatkowej dawki mocy)

- Dobra ruszamy. - Z następnych wydarzeń zaskoczyło go jedynie zdziwienie Doktora i Steva - Naprawdę nie widzieliście, że to pułapka? Ostrzegłbym was, ale wydawało mi się, że to oczywiste - Rzucił Rony.

- Czyli "technologia ludzi jest do niczego”, ale trucizny robimy niczego sobie, co nie? I jakoś udało nam się zbudować tarczę przed promieniowaniem, które cię zabijało i manipulator wiru czasu - Odciął się złośliwie blondynowi. - Swoją drogą czy wiesz do czego używali tego ostatniego ? - Spytał.

- Mam nadzieje, że zabezpieczyłeś swoją grę? Jeżeli nie to zniszczmy ją teraz bo nie chciałbym Nie chciałbym żeby ci wariaci pobili twój wysoki wynik - Spytał się szeptem Doktora w nadzieje że ten zrozumie jego zaszyfrowane pytanie o zabezpieczanie pada do konsoli który miał kontrolować TARDIS.

- Dobra, chodźmy zobaczyć, czego chcę ten przerośnięty telewizor. Uważajcie, bo potrafi kontrolować falę radiowe i wpływać na umysł, ale mam pewien pomysł - Tony uśmiechnął się pod maską, ta zbroja służyła właśnie do blokowania fal radiowych może, więc okazać się lepszą bronią przeciwko Zoli niż rakiety i lasery.

Na razie wyłączył wszystkie systemy maskujące żeby wróg za szybko nie zorientował się w niebezpieczeństwie, jakie mu grozi, musieli się dowiedzieć, z kim pracuje nad tym spiskiem i jak zdobył informacje o Władcach Czasu, bo Tony jakoś nie wierzył żeby Armin wykombinował taki plan samodzielnie. Jeżeli będzie próbował skrzywdzić Doktora lub oddzielić go od grupy Tony "zaatakuje" nazistowkiego robota przekalibrowanym polem magnetycznym
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-05-2014 o 00:22.
Brilchan jest offline