Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2014, 21:05   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ratuję ci życie ty niewdzięczny bucu! Lepsi od ciebie mi grozili a jakoś ciągle żyje - Krzyknął słysząc groźby Mistrza, gdy znaleźli się na statku odsłonił twarz i podziękował Sexy za pomoc.

- Przede wszystkim to przenieś nas natychmiast w jakieś bezpieczne miejsce, bo nie wiadomo, co ten przestarzały telewizor jeszcze wykombinował. Może i jest partaczem, ale zdarzają mu się dobre pomysły - Ponaglił kosmitę.

- Przeniosłem, Wilsona na pobliską plażę, ale PROSZĘ nie wracajmy po niego! Jest nieśmiertelny, więc sobie poradzi. Wykonał swoją część roboty i mu za nią uczciwe zapłacę, ale mam go serdecznie dosyć. Po za tym nawet jemu regeneracja kończyn trochę zajmuje, więc na nic się już nam nie przyda - Przekonywał.

- Tak przy okazji to jesteś totalnie palnięty! Naprawdę mam szczerą ochotę znów zdzielić cię w nerki albo wziąć przykład z twojego rodaka i strzelić cię w pysk! Co ci odbiło?! Nie możesz oddawać się w ręce szalonego biotechnologicznego nazisty! Wdowa miała racje ty masz jakieś tendencje samobójcze! - Sfrustrowany geniusz żywiołowo gestykulował, co pomagało mu w wyładowaniu złości bez przechodzenia do rękoczynów

- Czy ty w ogóle pomyślałeś, co narażasz ten wymiar?! Mielibyśmy świat rządzony przez HYDRĘ! Dodatkowo Zola pewnie znalazłby metodę na stworzenie armii Władców Czasu i opanowałby i twój świat, zresztą pewnie pobrał odpowiednie próbki od Mistrza i tak nad czymś takim pracuje, musimy znaleźć jego laboratorium odebrać mu manipulator wiru czasu oraz wykasować wszystkie dane, jakie zdobył - Planowanie nieco go uspokoiło.

- Dobra naszego słodkiego Koschei trzeba zamknąć w jakimś bezpiecznym pomieszczeniu wewnątrz TARDIS żeby nikt mu nie przeszkadzał w leczniczej drzemce, ale żeby i on nie mógł nam zaszkodzić tak na wszelki wypadek. Ale przedtem trzeba pobrać od niego krew i stworzyć surowice żeby nie wstrzyknęli ci tej samej trucizny

- Przenieś nas do biura Fury ego chcę mu osobiście zdać raport z tego, co się dowiedzieliśmy. SHIELD powinna mieć jakieś pomysł na to gdzie należy szukać bazy Zola - Zadecydował.

Podszedł kilka kroków do Doktora i dotknął jego piersi palcem wskazującym - A ciebie umówimy na wizytę u Leonarda Samsona* to miejscowy psycholog od niestabilnych superherosów. I bez żadnych wymówek mi tu! Mam już dosyć tych twoich zapędów samobójczych! Leczy faceta o mocy tysiąca wybuchających gwiazd cierpiącego na rozdwojenie osobowości, schizofrenię, agorafobię i dysponującego zdolnościami zmiany rzeczywistości więc i z Władcą Czasu z innego wymiaru sobie poradzi - Głos Tony ego nie pozostawiał wątpliwości że Doktor nie ma w tej kwestii żadnego wyboru Avangers najwyraźniej doszedł do wniosku że jego znajomy stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia.

________

* Maskowanie linków nie działa jak należy więc dam tutaj Leonard Samson (Earth-616) - Marvel Comics Database
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-05-2014 o 21:33. Powód: poprawienie błędów
Brilchan jest offline