Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2014, 22:36   #48
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stark oparł się o barierkę zniechęcony całą sytuacją i zaczął rozmawiać z TARDIS za pośrednictwem JARVISA: ~Niech wam będzie! Nie twierdzę, że zrozumiem istotę Władającą Czasem, żyjącą tak długo ! Ale jego zachowanie i sposób myślenia bardzo przypominają ludzki! Może, dlatego tak chroni ziemian? Mógłbym zrobić Sexy cały wykład na temat PTST, pięciu stadiów pogodzenia się ze śmiercią i kilku innych teorii a ja tylko liznąłem nieco psychologii, bo była mi potrzebna do projektowania SI. Wydaje mi się, że Samson mógłby mu naprawdę bardzo pomóc bardziej świadomie i pogodnie przeżyć odejście... ~ - Wyjaśnił swój tok myślenia.

Po chwili ciszy poczuł, że wzbiera w nim złość, więc dodał ~Ale czemu niby ma umierać?!! Skoro ta cała rada potrafiła dać Mistrzowi drugi cykl regeneracji to, czemu niby nie miałbym dać rady wymyślić czegoś, co dałoby mu więcej czasu? Przy naszym ostatnim spotkaniu też szykował się na śmierć, ale jakoś się z tego wykaraskał i nawet ożenił się i owdowiał ! Więc władcy czasu nie są tacy genialni jak im się wydaje a stałe punkty w czasie wcale nie są takie stałe! Wybacz mi Sexy, ale nie byłbym sobą gdybym pozwolił przyjacielowi popełnić samobójstwo! Thor raz chciał się dać zjeść wielkiemu Wężowi, bo legenda mówiła, że to jedyny sposób na ocalenie ziemi, ale okazało się, że gadzisko dało się pokonać wspólnymi siłami a syn Odyna dalej walczy z nami. Nie zostawię Doktora samego z jego problemami aż do ostatniej chwili, bo to właśnie znaczy bycie Herosem! ~ - Zakończył zdecydowanie tyradę.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-05-2014 o 15:26.
Brilchan jest offline