Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2014, 20:07   #50
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~~Przekaż jej że dziękuje, są tacy co by się z nią nie zgodzili ale staram się najlepiej jak mogę~~- Na twarzy Tony go pojawił się uśmiech. Czuł że powinien pójść zobaczyć jak sobie radzą z chorym ale nie miał na to ochoty bo Mistrz nie zasłużył sobie na jego sympatie.

Zamiast tego wysłał wiadomość na kartę Avengers pajęczaka do spider-mana U nas wszystko dobrze uratowaliśmy Mistrza.

Potem przeprowadził operacje bankową i wysłał SMSa na antyczną komórkę Deadpoola Kiedy to przeczytasz pewne już się obudzisz ze zregenerowanymi kończynami. Musieliśmy się ewakuować więc po prostu użyłem twojego teleportera żeby przenieść cię na plaże. Jesteś w UK wypłatę możesz odebrać Royal Bank całodobowy punkt jest niedaleko zejścia z plaży dołączam kod autoryzacyjny miłej zabawy i dzięki za pomoc


- Cieszę się że masz taki zapas leków ale lepiej weź je ze sobą bo to pudło telewizjne ma pewne zdolności w zakresie biotechnologii i pewnie zdążyło już podrasować tą swoją truciznę kilkukrotnie i będzie próbować cię atakować power cosmic więc ten specyfik z trzema trójkącikami też lepiej weź, i ten płyn o smaku poziomek którym składałeś mi kości też może się przydać- Poradził kosmicie.

- W sumie to żałuje że nie poprosiłem cię najpierw o skoczenie do wieży to zabrałbym lepszą zbroje, może nawet wkładkę Hulk Buster ? Zola podobno ma jakiegoś ciastowatego pupila którego mógłbym załatwić, no trudno szkoda tracić czas, właściwie to Hulk Buster by się chyba nie zmieścił w drzwi. Na szczęście trzymam zapasową zbroje na statku właśnie w przypadku takich awarii. Czy miałbyś coś przeciwko żebym zostawił tutaj obecną ? - Spytał po czym zrzucił częściowo rozbebeszoną czarną zbroje i ruszył do wyjścia.

- A tu co się stało do kroćset ?!!- Krzyknął zdziwiony - Zaczekaj chwilę Steve- Poprosił i przywołał za pomocą technopatii zapasowy kostium, wiedział że będzie w całości bo zaprojektował tube żeby przetrwała nawet bezpośredni atak atomowy. Już po chwili znów miał na sobie klasyczną czerwono-złotą zbroje Iron Mana

JARVIS przejrzyj komunikaty i nagrania z kamer co tu się do cholery stało?- Spytał wierne SI.
 
Brilchan jest offline