Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2014, 22:15   #56
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stark sam nie wiedział co ma ze sobą zrobić ~Podróże w czasie w czasie to ja rozumiem ale nie sądziłem że stanę się bohaterem "I Am Legend "~

- Mam nadzieje że Mistrz zregeneruje się w cycatą blondynkę o miłym usposobieniu bo inaczej czarno widzę naszą przyszłość- maskował zagubienie dowcipami lecz tak naprawdę bardzo martwiła go cała ta sytuacja i los Pepper.

A potem nastąpiło coś czego Iron Man w żaden sposób nie mógł sobie wyobrazić pomimo geniuszu jakim dysponował gdy już wleciał do kościoła odsłonił twarz zaczął krzyczeć - Jakim cudem Zola wyhodował coś takiego ? I czemu nie użył tego wcześniej ? Czyżby to monstrum powstało z DNA Mistrza ? - Naukowiec wciąż starał się podejść do problemu logicznie pomimo paniki jaka wkradła się w jego głos.
 
Brilchan jest offline