Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 04:36   #303
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Psycho pass... nakłoniłem się do sięgniecia po to anime właśnie przez niesamowicie pozytywne wrażenia po seansie Ergo Proxy. No i się sromotnie zawiodłem.

Główna bohaterka jest tak nie realna i wyrwana z koncepcji tego całego świata. Dla przykładu zmiana w nastawieniu Re-l w EP trwa prawie pół serialu. Tutaj w psychopasie dostajemy laskę świeżo po studiach, która na pierwszej misji nagle zaczyna negować wszelkie prawdy wpajane jej na studiach. Mam rozumieć, że zdała ona wszystko z wyróżnieniem, a po chwili cały koncept świata (w tym osąd tej maszyny ) wzbudza w niej na tyle negatywne emocje by się mu przeciwstawić i buntować? Wybaczcie mój pokręcony język ale mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi. Dla mnie było to po prostu zbyt durne bym mógł to przełknąć i popłynąć dalej z historią.
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem