Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 10:17   #57
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- To byli Reapers. - Powiedział Doktor pomagając zaryglować drzwi kilku wystraszonym ludziom. - Stworzenia z poza czasu i przestrzeni. W wypadku paradoksu mogą przeniknąć do waszego wymiaru. Macie szczęście że pojawiły się dopiero teraz
-No, to wiele tłumaczy! - Odezwał się znajomy głos.
Pod sufitem na pojedynczej nitce pajęczyny wisiał Spider Man.
- Teraz mi powiedz szanowny Władco Czasu jak się ich pozbyć?! - pajączek był wyraźnie wkurzony.
- Nie można, jedynym sposobem jest naprawienie paradoksu. Wtedy linia czasu się resetuje, oni znikną. - Powiedział Doktor spoglądając na ludzi zerkających na niego z lękiem. - Puki co jesteśmy tu bezpieczni. Im starszy budynek tym trudniej będzie się im dostać do środka.
- A tymczasem twoje potworki zżarły niemal wszystkich mieszkańców wyspy. Mnie udało się uratować tą grupkę. -mruknął pajęczy bohater.
- Ośmioro - przeliczył ludzi Seve. - Doktorze...
- Po resetowaniu linii wszyscy wrócą! - powiedział Doktor chcąc uspokoić resztę. - To mogę wam obiecać. Tymczasem jakoś trzeba wrócić do TARDIS. Nie mogę jej wezwać, bo w kontakcie z Reapers wykluczy ją poza ten czas. Mistrz powinien być w stanie określić co dokładniej zostało zmienione. Zawsze był lepszy ode mnie.
-Mistrz? Ten stuknięty złoczyńca? Nie, no świetna pomoc, nie ma co! - Skrytykował Spider-Man.
- Jest po naszej stronie! - powiedział Doktor z naciskiem. - Iron man, jak szybko możesz lecieć?
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 18-05-2014 o 12:30.
Dragor jest offline