Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 11:22   #117
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
- Ucieczka zazwyczaj nie jest super dobrym pomysłem. Jak się biegnie, może i nie jest tak łatwo was trafić, ale ktoś może mieć farta. Najlepiej się schować, mieć dobrą osłonę, czekać na okazję. Raczej mało kto ma dostęp do broni na tyle potężnej, by skutecznie przebijać kulami ściany. Jeśli bardzo trzeba zmienić osłonę bo ktoś na przykład cię okrąża, ogień zaporowy, to jest strzelanie tylko w kierunku wroga i jednoczesna zmiana osłony. Raczej nie trafisz, ale o ile on sam się nie schowa, to może sam się nadziać - poradził siadając na powalonym pniu.
- Dużo ludzi zabiłeś? - spytał znienacka Richard.
- Dziewięciu - odpowiedział od razu, zarówno bez udawanej dumy, pychy, ale i bez żalu.
- Serio? Myślałem, że bliżej dziewięćdziesięciu albo co... - zdziwił się Damian, pociągając łyk piwa na chwiejnych nogach. - Chyba już nie będę strzelał.
- Chyba nie - Pony wstał delikatnie zabierając Damianowi pistolet, śledził swoją broń otępiałym wzrokiem jeszcze chwile, aż sam nie usiadł obok czarnoskórego nauczyciela.
- Nie istnieją ludzie będący maszynami do zabijania. Pamiętajcie, że jesteście w pizdu śmiertelni. Najdłużej przetrwa ten kto najwięcej myśli. Silni... - podrapał się po czole - silni zazwyczaj nie wiedzą kiedy użyć swoich możliwości i źle kończą. Mam nadzieję, że tak będzie z Thunderem... parszywy gość. Może sam do takich należy, ale dzięki temu moje zdanie na ten temat jest bardziej rzetelne, nie? - powiedział przechylając głowę uśmiechnięty w stronę Damiana, który pokiwał pilnie głową.
- To fajnie, że się rozumiemy.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline