Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 13:48   #59
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
-To dalej będzie za wolno - powieszał Doktor patrząc na jeden z witraży. Cień Reapera usiłującego dostać się do środka był aż nadto widoczny. - Raczej moje ocalenie tutaj nie wchodzi w grę. Jak powieszałem rana w czasie rozwinęła się tutaj.Teraz gdy zwróciliśmy ich uwagę nie wypuszczą nas... chyba że coś ich zajmie na jakiś czas.
- No dobra, a co może odwrócić ich uwagę? - Spytał Spider-Man.
- Nic co by się wam spodobało - Powiedział Doktor. - Kapitanie, Spider-Man'e mogę cię prosić na słowo?
Steve bez słowa odszedł z kosmitą na bok. Przez chwilę rozmawiali cicho.
- Jetseś pewien? - Spytał jeszcze Steve gdy wrócili do reszty.
- Tak jestem tego pewien - Odpowiedział Doktor, po czym odwrócił się Ion man'a. - Reaper są szczególnie przyciągane przez osoby starsze. Ja i Steve będziemy przynętami,a Pajączek będzie nas ubezpieczał. Prosił bym wszystkich by zamknęli się na zakrystii. Iron man musisz wylecieć bez wejście w bocznej nawy, to małe wejście i będzie łatwo je zamknąć. No a dzwonnicy nawet ten kościół nie ma.
- Jest tylko jedna zasada, nie masz się oglądać, ani nas ratować. Nie ważne co by się stało. Jeśli wszytko dobrze pójdzie jak powiedział Doktor tylko ja, ty i Spider-man będziemy pamiętać. Muszę mieć twoje słowo że nie zrobisz niczego głupiego - powiedział Steve.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 18-05-2014 o 14:06.
Dragor jest offline