Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 15:14   #48
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Skoro tak jest prawdziwym głupcem skoro nie zadbał o własny wygląd za pomocą magii i pozwolił sobie na wygląd spróchniałego drzewa - Odrzekł kpiąco i poskubał się po magicznie barwionej bródce.

Kiedy usłyszał odpowiedź swojej przełożonej aż westchnął ~Czy ona w ogóle zajrzała do poradnika, jaki dla nich sporządziłem? Czy w ogóle nie słuchała mojego tłumaczenia na temat kultury i obyczajów tego miasta ?!!~ - pomyślał zirytowany.

- Pani zapewniam cię, że we wszystkich znanych mi Krainach trudno znaleźć kogoś o wzroku bardziej wyczulonym niż mieszkańcy tego miasta, zaprawdę mało, kto potrafi tak słuchać plotek i ważnych informacji jak tutejsi, ale prawdy jest tu niedostatek, o czym już ci wielokrotnie mówiłem - Dodał z naciskiem.

- Pięknie to ujęłaś jednak widać żyłem w mylnym przekonaniu, że przybiliśmy tu robić interesy a nie na konkurs poezji. Więc może warto zastanowić się co konkretnie nasz zacny dom handlowy mógłby uzyskać ze wsparciem Domu szlacheckiego ? I co mógłby w zamian zaoferować ? - Mistrz wiedzy z wielkim trudem wyzbył się ironii z głosu i powstrzymał przed kręceniem oczu w zawstydzeniu.

~Przecież tyle razy jej to tłumaczyłem! Tyle pracy włożyłem żeby wyrobić jej opinie poważnego partnera a ona wyskakuje z takim durnym tekstem!~ - Złościł się czarodziej a Quaras zeskoczył na podłogę i tarzał się po podłodze ze śmiechu:

[MEDIA]http://www.rachelvail.com/images/cat.jpg[/MEDIA]
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-05-2014 o 15:35.
Brilchan jest offline