Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 15:52   #60
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Czekajcie mam lepszy pomysł- Powiedział próbując uruchomić zbroje na pokładzie TARDIS niestety nie działało - Kurczę albo odległość jest za duża albo Sexy za dobrze się maskuje- Powiedział po czym ze zrezygnowaną miną spojrzał się na przyjaciół.

- Ana pewno możemy zaufać Mistrzowi ? Nie dojdzie do wniosku że woli przejąć TARDIS i świat bez ciebie ?- Dopytywał się nieufnie.

- No dobrze obiecuję, ale jeżeli coś pójdzie nie tak i nie wrócicie to przysięgam ci że znajdę jakąś metodę żeby cię ożywić tylko po to żebym mógł cię osobiście zabić za skrewienie tego więc lepiej żebyś się nie mylił jasne ?

- Nigdy nie sądziłem że dzień który rozpoczął się od walki z HYDRĄ zakończy się na tym że będę musiał pozwolić gotyckim geriatrophilcznym pterodaktylom zgwałcić dwójkę moich przyjaciół ale hej przynajmniej nie mogę narzekać na nudę w tej robocie!- Rzucił z fałszywym uśmiechem po czym zamknął maskę i już poważnym tonem powiedział

- Jestem gotów.
 
Brilchan jest offline